مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


برندهابولگاریساعتفناوری روز

بولگاری و نازک ترین ساعت مکانیکی

بولگاری از نازک ترین ساعت مکانیکی جهان رونمایی کرد

بولگاری از باریک ترین ساعت جهان به نام Octo Finissimo Ultra رونمایی کرد. داستان ساعت های Octo Bulgari همیشه یکی از اولین ها بوده است. در ده سال کوتاهی که این جواهرساز و ساعت ساز رومی مجموعه Octo خود را راه اندازی کرد، ساعت زاویه دار به نمادی از طراحی واقعی تبدیل شده است. این جایزه کمتر از 60 جایزه بین‌المللی از جمله جایزه طلایی «Aiguille d’Or» یا بهترین نمایش در Grand Prix d’Horlogerie de Genève – که به عنوان اسکار دنیای ساعت‌سازی در نظر گرفته می‌شود – به دست آورده است.

ساعتی که بولگاری در سال 2022 معرفی کرد، هشتمین تکرار رکورد شکنی آن از مجموعه Octo بود: Octo Finissimo Ultra که رسماً به عنوان نازک ترین ساعت جهان تأیید شد. Octo Finissimo Ultra با ضخامت 1.8 میلی متر از جعبه جعبه تا بالای کریستال یاقوت کبود، تقریباً به ضخامت یک سکه 20 سنت یورویی است.

رکورد شکستن ساعت بولگاری الهام‌بخش هشت درخواست ثبت اختراع جدید است که به همه چیز از مجموعه شیشه‌ای و ساختار درونی گرفته تا دستبند و نمایشگر آن مربوط می‌شود. یک کد QR منحصر به فرد، حک شده بر روی چرخ ضامن دار Octo Finissimo Ultra به هر مالک جدید اجازه می دهد تا مصاحبه ها، فیلم ها و تورهای مجازی ویژه مربوط به ساعت خود را اسکن کرده و به آنها دسترسی داشته باشد. ده ساعت با نسخه محدود همچنین دارای آثار هنری انحصاری NFT هستند که اصالت ساعت و پیوند به صاحب آن را تضمین می کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا