مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


اخبار

رشد قیمت طلا ادامه دارد؟

قیمت طلا و سکه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲

کارشناسان اقتصادی منطقه ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانی را برای سکه امامی کف قیمت این قطعه می‌دانند و برای طلا نیز منطقه دو میلیون و ۷۵۰ هزار تومانی را به عنوان منطقه مهم قیمت در نظر می‌گیرند.
به اعتقاد تحلیلگران بازار، روند قیمت در بازار طلا در فضای بی‌تصمیمی قرار دارد که برای یک معامله‌گر هوشمند مناطق مهم تصمیم‌گیری است. آنها می‌گویند در مناطقی که بازار رنج و بی روند است برای معامله‌گران مناطق آرامی جهت ورود به بازار است.
گفتنی است قیمت طلای جهانی در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است و به کانال دو هزار دلاری برگشته است. انس جهانی طلا روی رقم ۲۰۰۷ دلاری ایستاده است.
امروز هر گرم طلا ۱۸ عیار مانند ۲ روز پیش رشد قیمت را تجربه کرد. هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۲,۷۶۱,۰۰۰ (دو میلیون و هفتصد و شصت و یک هزار) تومان رسیده بود، امروز – شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ مصادف با ۱۷ فوریه ۲۰۲۴ – با رشد ۱.۰۲ درصدی به ۲,۷۸۹,۷۰۰ (دو میلیون و هفتصد و هشتاد و نه هزار و هفتصد ) تومان رسید.
روز مثقال به کانال ۱۲ میلیونی برگشت.
قیمت سکه امامی روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ افزایش ۳۰۰ هزار تومانی داشت و با قیمت ۳۲ میلیون ۸۰۰ هزار تومانی معامله شد. قیمت سکه‌ بهار با رشد ۵۳۰ هزار تومانی روی قیمت ۳۰ میلیون و ۵۱۵ هزار تومانی ایستاد.
گفتنی است قیمت نیم‌سکه و ربع‌ سکه به ترتیب با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی و ۵۰ هزار تومانی با رقم ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و ۱۱ میلیون و ۲۵۰ هزار تومانی مبادله شد. در آخرین معامله هفته اخیر قیمت سکه گرمی با کاهش محدود پنج هزار تومانی تنها قطعه کاهشی در خانواده سکه‌ها بود. این قطعه روی رقم پنج میلیون و ۸۰۰ هزار تومانی ایستاد.
قیمت طلا روز پنجشنبه ۲۶ بهمن با روند افزایشی بازگشایی شد. هر مثقال طلای ۱۸ عیار رشد ۶۰ هزار تومانی داشت و با رقم ۱۲ میلیون ۲۷ هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار افزایش هشت هزار و ۶۰۰ تومانی دارد و روی رقم دو میلیون و ۷۷۶ هزار تومانی ایستاد. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم دو میلیون و ۷۳۶ هزار تومانی معامله شد.
حباب سکه روند متوازنی با قیمت قطعات سکه دارد. حباب سکه‌‌ امامی ۷۸ هزار تومان، سکه‌ بهار ۳۱۶ هزار تومان، نیم‌سکه هشت هزار تومان، قیمت ربع سکه ۶ هزار تومان افزایش دارد و سکه گرمی کاهش ۲۷ هزار تومانی دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا