مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


برندهاسبک زندگیفناوری روز

DOLCE HANOI HOTEL

Golden Lake Hotel

نخستین هتل ساخته شده از طلا در ویتنام

ساخت نخستین هتل طلایی در شهر “هانوی” کشور “ویتنام”، نگاه‌های بسیاری را به‌سوی خود جلب کرده است؛ هتلی که به‌گفته سازندگانش همه جای آن، از کف استخر تا فنجان‌های چایش، روکش طلا شده است.

این هتل 25 طبقه در ساحل دریاچه “جیانگ وو” در مرکز‌‌هانوی قرار دارد. با ساخت این هتل فوق لوکس معنای تازه‌ای به واژه “تجملاتی” در جهان داده شد.

یازده سال صرف ساخت این هتل پنج ستاره شد و حدود ۲۰۰ میلیون دلار هزینه برداشته است. نماهای خارجی آن با طلای ۲۴ عیار پوشانده شده و 5 هزار مترمربع کاشی طلاکاری‌شده در ساخت این هتل به‌کار رفته است.

در بخش‌های مختلف این هتل به‌وفور طلای ۲۴ عیار به‌چشم می‌خورد. مبلمان، تزیینات دیوارها، لوستر، وان حمام، اتاق‌ها، کارد و چنگال و بشقاب رستوران‌ها و کافه‌ها و بسیاری از موارد دیگر طلایی است.

این هتل دارای ۴۰۰ اتاق و استخر طلایی روی بام هتل است و مهمانان آن می‌توانند در وانی با روکش طلا حمام کنند، در استخر طلاکاری بی‌نهایتش به آرامش برسند و حیرت و تحسین را در سالن انتظار زر‌اندود‌شده آن تجربه کنند.هزینه یک شب اقامت در این هتل، از ۲۵۰ دلار آغاز می‌شود.

Welcome to the inspired world of Dolce by Wyndham Hanoi Golden Lake

Experience the imperial luxury in the middle of Hanoi

Dolce by Wyndham Hanoi Golden Lake is a new luxurious contemporary classic 5-star hotel in Hanoi, Vietnam. As the very first Dolce hotel in Asia, we aim to transform every moment with our guests into extraordinary opportunity to inspire them. Whatever you need to enhance your stay – to create, to innovate, to learn, or to grow – let us be your muse

www.dolcehanoigoldenlake.com   

reservations@dolcehanoigoldenlake.com  

Instagram: dolcehanoi

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا