مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


اخباررویدادهاصنف طلا و جواهرکسب و کار
موضوعات داغ

پیش بینی از صعود طلا در بازار جهانی

احساسات کارشناسان نسبت به بازار طلا در حال تغییر است و سرمایه گذاران نیز با احتیاط بسیار بیشتری در این بازار قدم برمی‌دارند. دلیل این موضوع را می‌توان کاهش این روزهای قیمت طلا و ناتوانی آن برای صعود بیشتر دانست

بر اساس جدیدترین نظرسنجی سایت کیتکو احساسات نسبت به روند آینده طلا دستخوش تغییر شده است چرا که قیمت طلا در ۱۹۲۰ دلار تا دو هزار دلار به دام افتاده است.

تحلیلگران وال استریت معتقدند که قیمت طلا طی روزهای رو به رو به صعودی نخواهد بود. البته تحلیلگران با وجود این پیش بینی معتقدند که هر کاهش قیمت‌های طلا در ادامه می‌تواند به عنوان یک فرصت خرید تلقی شود.
کریس وکیو استراتژیست ارشد سایت دیلی اف ایکس معتقد است که بازار طلا همچنان بسیار قوی می‌باشد. بیل باروچ متخصص دیگر بازار می‌گوید که منتظر کاهش بیشتر قیمت طلاست تا دوباره و بیشتر به خرید آن بپردازد.
کارشناسان وال استریت در حالی نظر به نزولی بودن طلا در روزهای آینده داده‌اند که در هفته پیش همگی به صعودی بودن طلا و رسیدن دوباره آن به دو هزار دلار رأی داده بودند.

کارشناسان معتقدند که به دلیل افزایش ارزش دلار آمریکا انتظار دارند که طی روزهای آینده قیمت‌های کمتری را مشاهده کنند. البته نمی‌توان گفت که این پایان راه طلا است و دیگر صعودی را شاهد نخواهیم بود.

منبع : ،خبر گزاری ایمنا

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا