مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


آموزشیسبک زندگی

زیورآلات ماندگار

چکامه ای از سبک‌های بینظیر و مدرن بانوان

در هفته طراحي مد و لباس زنان در پاريس، خانه مد و لباس افسانهاي فرانسه،لوئيس ويتونبراي اولين بار تصوير زن ايدهآل مد نظر خود را با مجموعهاي بينظير از جواهرات فوقالعاده با نام در خور مضامين نشان خانه مسابقهحرف V و طرح گلدر اداي احترام به آنچه درک مي‌کنند، ارائه کرد.

 جواهرات ترکيبي از دو قطعه اغوا کننده و سرشار از اعتماد به نفس زنانه تشکيل شده است.

اين مجموعه، گوشه هايي تيز از اولين نقش هماهنگ با اشکال ملايم و گرد نقش دوم را دارد که حاصل از طرح هايي پيچيده و زيباست. طرح هاي برجسته مانند تمام نمونه هاي لوئيس ويتون، همان سنگ‌هاي قيمتي خاص هستند. در اينجا، شامل کهرباي عالي آفريقايي، زمرد سبز کلمبيا، لعل آتشين چيني، سورايت در اندازه‌هاي چشمگير، عقيق محسورکننده، و ياقوت‌هاي زرد مجلل و کمياب مي‌باشد. در راس اين مجموعه 60 تايي يا بيشتر، سه گردنبند نفيس وجود دارد که هر کدام با مرکزيت يک سنگ قيمتي رنگي طراحي شده است.

اولين گردنبند نقش حرف V و يک گل با طرحي نمادين از رزونانس است. يک ياقوت زرد چشمگير 37.07 قيراطي در مرکز آن آويزان بوده و زنجير آن با 17 عقيق مزين شده است. خطوط بسيار ظريف بوده و نوعي بديعي را شکل ميدهند. اين خطوط با رنگ سنگهاي قيمتي به رنگهاي سفيدصورتي با شمهاي آبي تلطيف ميشوند. قرارگيريمستقيم

[/padding]

الماس ها که منجر به ايجاد خطوطي بيعيب و نقص شده که خطوط خم را به هم متصل مي‌کند، نشاندهنده ذوق هنري صنعت‌گران لوئيس ويتون مي‌باشد.

گردنبند دوم آويزي از کهربا دارد که بر رشته اي از مرواريد و الماس قرار گرفته است. کهرباي وسط اين طرح مسحور کننده يک پارايباي 54.30 قيراطي از موزامبيک است که به دليل اندازه و رنگ سبزآبي مسحورکننده آن که حتي خارج از نور تابش دارد، بسيار کمياب است. کهرباهاي پارايبايي رنگ خود را از مس و منگنز مي‌گيرند که طيف رنگي از آبي استخري تا سبز روشن دارند.

elahyeh-115-116-talajavaher-magazine

چيزي که کهربا را ارزشمند مي‌کند، دشواري يافتن بيش از يک مورد از هر نوع آن است. بر خلاف زمرد، ياقوت کبود، يا الماس، بسيار سخت است که آنها را مطابقت دهيم. با يافتن تطبيق درست، لوئيس ويتون تمام سنگ‌هاي خود را مجدد برش مي‌دهد تا مطمئن شود نور با سرعت مناسب از زاويه صحيح عبور مي‌کند، به طوري که بهترين و خيره‌کننده‌ترين نتايج حاصل شود.

يک لعل چيني مربعي با وزن 16.82 قيراط، در وسط سومين گردنبند قرار دارد که نمادي از پيروزي در عشق است. اين سنگ قيمتي توسط نقشي از يک قلب انتزاعي احاطه شده و با يک نوار گرد از نقوش شبيه به حرفV و طرح گل و تکراري که با الماس به هم متصل شده، ثابت مي‌شود.

همراه با اين سه گردنبند در مجموعه مسابقات، مجموعه‌اي از چاکر‌ها، دستبندها، حلقه‌ها، گوشواره‌ها و ساعت‌هاي جواهري وجود داردکه همه داراي جواهرات، طرح‌ها و دست سازه‌هايي با کيفيت و جذابيت‌هاي امروزي زنانه مطابق با روش لوئيس ويتون بوده‌اند.

نمایش بیشتر

مجله طلا و جواهر

تنها مجله تخصصی بین المللی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران با موضوعات هنری، علمی، خبری ، آموزشی با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا