مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


اخبارصنف طلا و جواهر

قیمت سکه در هفته آینده گران می شود؟

نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره تحولات بازار سکه و طلا در هفته‌ای که گذشت، گفت: قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته تغییرزیادی نداشت و اگرچه ابتدای هفته به یک هزار و ۷۹۸ دلار رسید اما دوباره به بهای یک هزار و۷۸۵ دلار بازگشت ‌و در آخرین روز هفته قیمت آن کاهشی و برابر یک هزار و ۷۷۷ دلار بود.
کشتی آرای افزود: همچنین نرخ ارز نیز تا روز چهارشنبه نوسان زیادی نداشت، در روز چهارشنبه اندکی صعودی شد، اما در روز بعد دوباره با کاهش همراه بود.
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: در مجموع، قیمت ارز و انس جهانی طلا روز پنجشنبه برخلاف طول هفته که تغییری نداشت؛ با کاهش همراه بود.
وی اضافه کرد: در طول هفته با افزایش بهای انس جهانی، قیمت طلا افزایشی بود اما بهای انواع سکه به دلیل کاهش تقاضا برای خرید انواع سکه با کاهش همراه بود.

کشتی آرای درخصوص حباب سکه نیز گفت: حباب سکه نیز با توجه به کاهش تقاضا افت داشت و در روز پنجشنبه در محدوده ۲۵۰ هزار تومان بود.
وی پیش‌بینی کرد هفته آینده قیمت انس جهانی طلا در محدوده قیمتی هفته گذشته باقی بماند و نرخ ارز هم به دلیل نشانه‌های مثبت موجود در بازار تغییری نکند و در نتیجه بهای سکه و طلا با نوسان جزئی همراه باشد.
نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: نزدیک به چهار هفته است که قیمت سکه و طلا در سطح مشخصی قرار دارد و می‌توان گفت ثبات در بازار حاکم است و انتظار داریم قیمت‌ها در این محدوده باقی بماند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا