مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


اخبارصنف طلا و جواهرکسب و کار

برگزاری هم اندیشی صنعت طلا و جواهر همزمان با نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر شیراز در نشستی که به همت ریاست اتحادیه طلا و جواهر شیراز و با حضور جمعی از روسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور برگزار شد، مهمترین مسایل صنف و صنعت طلا و جواهر کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

تاریخ: ۲۹/مهر/۰۰ ساعت ۱۵:۱۰ | اقتصاد ایران شناسه خبر: ۱۰۱۶۸۲ منبع: اتحادیه طلا و جواهر تهران

 

به گزارش سایت طلا به نقل از روابط عمومی اتحادیه طلا و جواهر تهران، در دومین روز از برگزاری نمایشگاه طلا و جواهر شیراز جمعی از روسای اتحادیه های طلا و جواهر کشور در هتل همای این شهر گرد هم آمدند تا اهم مسایل این صنف و صنعت را بررسی کنند.

محمدحسین مستغنی رئیس اتحادیه طلا و جواهر شیراز در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور روسا و همراهان اتحادیه های طلا و جواهر کشور در پنجمین نمایشگاه طلا و جواهر شیراز، برگزاری این نشست را گامی موثر برای حل مشکلات و همفکری و تعامل بزرگان صنعت طلا و جواهر کشور برشمرد.

ابراهیم محمدولی رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، در این نشست ضمن اشاره به برخی از مشکلات این صنعت بر تعامل صنفی جهت حل معضلات صنف طلا و جواهر تاکید کرد.

وی اصلاح قانون مالیات برارزش افزوده را حاصل زحمات همه اتحادیه ها و تشکل ها دانست و خواستار پیگیری و به نتیجه رسیدن این اصلاحات در قانون در مدت زمان اعلامی شد.

نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

محمدولی با اشاره به اهمیت صادارات طلا خاطرنشان کرد: اتحادیه طلا و جواهر تهران با رایزنی ها و جلساتی که با مسئولین داشته زیرساختهایی را برای صادرات مصنوعات طلا و واردات شمش در فرودگاه و گمرک تهران ایجاد کرده، که امیدواریم هر زودتر بستر صادرات طلا و نقره در کشور با پیگیریهای صورت گرفته مهیا و آماده گردد.

باقر معبودی نژاد رئیس اتحادیه طلا و جواهر شیراز نیز در این نشست، موفقیت در اصلاح مالیات بر ارزش افزوده را پس از زحمات فراوان بسیار مهم عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد این اصلاح هرچه سریعتر عملیاتی شود.

نمایشگاه طلا و جواهر شیراز

وی همچنین خواستار برخورد جدی با معاملات کاغذی جهت آرامش و ثبات بازار طلا شد.

در این نشست واحدی عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر شهرکرد نیز مطالبی را جهت بالابردن امنیت سکه عنوان کرد.

هاشمیان عضو هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر مشهد نیز در این هم اندیشی ضمن بیان اهمیت صادرات دراین صنف و صنعت، خواستار تسهیل قوانین و مقررات برای صادرات شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا