مجله طا جواهراولین و تنها مجله تخصصی طلا جواهر، نقره، ساعت و آنتیک درایران


اخباررویدادهاکسب و کار
موضوعات داغ

سایه رکود بر بازار طلا و جواهر

دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: هم‌اکنون تقاضا در بازار داخلی طلا و جواهر، کم شده و رکود نسبی در این بازار حاکم است.

به گزارش گروه نشریات طلا و جواهر ایران به نقل از تجارت‌نیوز، نادر بذرافشان دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره آخرین وضعیت بازار طلا و جواهر اظهار کرد: هم‌اکنون تقاضا در بازار داخلی، کمتر شده است.

دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران ادامه داد: طی هفته گذشته، اونس جهانی ۲۸ دلار افزایش داشته است؛ این در حالی است که در بازار داخلی، افزایش قیمتی نداشتیم.

بذرافشان با اشاره به اینکه قیمت سکه حدود ۱۰۰ هزار تومان کاهش قیمت داشته‌ است، افزود: این در حالی است که قیمت طلا حدود ۱۲ هزار تومان افت قیمت داشته است.

دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، تقاضا در بازار به صفر رسیده است اظهار کرد: هم اکنون رکود نسبی در بازار حاکم است.

بذرافشان با بیان اینکه صنوف در بازار تحت فشار اقتصادی هستند تصریح کرد: این فشار، در صنف ما، به صفر رسیده است.

دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران در ادامه بیان کرد: طی ۲ هفته گذشته، مغازه‌داران مستاجر که به بازار بدهکارند در آستانه تعطیلی مغازه خود قرار گرفتند چرا که تقاضا در بازار وجود ندارد.

مردم به دنبال شیوع ویروس کرونا؛ از خرید طلای دست دوم پرهیز کنند

بذرافشان در ادامه افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا، از هموطنان تهرانی درخواست می‌شود که از خرید طلای دست دوم، پرهیز کنند و به مصنوعات طلا، روی آورند.

به گفته دبیر اتحادیه طلا و جواهر تهران، از مردم درخواست می‌شود که در صورت مشاهده تخلف در بازار، به اتحادیه آن صنف مراجعه کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا