اخباررویدادهاصنف طلا و جواهرکسب و کار

پیش بینی قیمت طلا تا پایان هفته/ بازار با شیب ملایم در مدار نزولی

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران از روند نزولی بازار طلای امروز تحت تاثیر افت قیمت طلای جهانی خبر داد و گفت: اگر اونس همچنان کاهش یابد و در بازار ارز هم ثبات نرخ را داشته باشیم، قیمت طلا و سکه ارزان‌تر خواهد شد.

محمد کشتی‌آرای در گفت‌و‌گو با خبرنگار اقتصادآنلاین با اشاره به کاهش قیمت طلا و سکه در بازار امروز اظهار کرد: امروز اونس جهانی حدود ۱۰دلار افت کرده و با وجود اینکه نرخ ارز اندکی افزایش یافته اما در بازار طلا شاهد کاهش قیمت‌ها هستیم.

او اضافه کرد: به طور میانگین امروز قیمت طلا حدود ۱۰هزار و سکه طرح جدید ۵۰هزار تومان ارزان شده و انواع دیگر سکه هم حدود ۳۰هزار تومان کاهش یافته‌اند.

به گفته کشتی‌آرای، جو بازار طلا آرام و قیمت‌ها تقریبا به ثبات رسیده است اما تقاضا تغییری نکرده و همچنان مصنوعات طلا و سکه خریدار ندارد.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا درباره روند قیمت‌ها پیش‌بینی کرد: اگر کاهش اونس جهانی ادامه داشته باشد و در بازار ارز هم شاهد تغییر نرخ نباشیم، قیمت طلا و سکه تا پایان هفته ارزان‌تر خواهد شد.

قیمت طلا و سکه ۲دی ماه۹۹

او همچنین با اشاره به قیمت‌های امروز بیان کرد: در ساعت (۱۴:۰۰) امروز قیمت سکه طرح جدید به ۱۱میلیون و ۷۵۰هزار تومان کاهش یافته و بهای سکه طرح قدیم ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار تومان است.

او اضافه کرد: قیمت نیم سکه در بازار امروز شش میلیون و ۲۵۰، ربع سکه چهار میلیون و ۱۵۰ و سکه یک گرمی دو میلیون و ۳۵۰هزار تومان است؛ قیمت هر مثقال طلا به چهار میلیون و ۹۳۰هزار و طلای ۱۸عیار هم به گرمی یک میلیون و ۱۳۶هزار تومان رسید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن